تشکر از مصرف کنندگان مهره پرچ پایا

 

در سال 1397 مصرف کنندگان مهره پرچ پایا لطف زیادی به ما داشتند و هرگاه در مصرف مهره پرچ با ایرادی روبرو می شدند بلافاصله ما را مطلع می کردند. شرکت پرچ ساز نیز از طریق کارشناسان پشتیبانی از خط تولید مصرف کنندگان مهره پرچ پایا بازدید می کردند و نحوه بکارگیری مهره پرچ پایا را بیان می کردند و هرجا که مشکل از مهره پرچ بود آن را برگشت می دادند. بعد از آن بلافاصله در کارخانه پرچ ساز با همکاری تیم فنی و به کمک تجهیزات آزمایشگاهی مجهز به پیداکردن مشکل و چگونگی برطرف کردن آن می پرداختیم و سپس با اصلاح فرآیند تولید مهره پرچ پایا، مهره پرچی بدون عیب تولید می کردیم و تولیدات قبلی را نیز اصلاح می کردیم. در ابتدای فرآیند تولید مراجعه کارشناسان پشتیبانی به خط تولید مصرف کنندگان مهره پرچ پایا گاهی بین دو تا سه بار تکرار می شد تا رضایت مصرف کنندگان مهره پرچ پایا حاصل شود و به این ترتیب مهره پرچ پایا روز به روز مناسب تر شد.

از اواخر سال 1397 در مهره پرچ های مصرفی به طور نادر مشکل پیش می آید و از آنجائیکه رضایت مشتریان یکی از اصلی ترین اهداف پرچ ساز است از این همکاری مصرف کنندگان مهره پرچ پایا صمیمانه سپاسگزاریم و خوشحال هستیم که می توانیم کالای مناسب کارشان را تولید کنیم.

در این همکاری ها شرکت پرچ ساز به دو پیشرفت دیگر نیز دست یافت:

اول: عرضه مهره پرچ پایا در دو نوع گالوانیزه

دوم: تولید مهره پرچ پایا در برخی از اندازه ها، با طول متفاوت برای ضخامت کارهای متفاوت

که با استقبال خوب مصرف کنندگان و مشتریان پرچ ساز روبرو شد.

مصرف کنندگان محترم مهره پرچ پایا، دوستان صمیمی پرچ ساز، خواهشمندیم اگر در مصرف هرکدام از تولیدات پرچ ساز به ایرادی برخوردید و یا برای انتخاب محصولات پرچ ساز و به کارگیری آن ها نیاز به مشورت داشتید حتما موضوع را با ما در میان بگذارید.

کارشناسان پشتیبانی و امکانات سخت افزاری پرچ ساز در خدمت شماست.

                                                                                                        با تشکر و احترام

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پشتیبانی پرچ ساز
ارسال از طریق واتساپ