ابزار


همکاری پرچ ساز و فار

تامین مناسب تر و کامل تر نیاز مشتریان دستاورد مهمی برای پرچ ساز است که هیچ گاه نادیده گرفته نشده است و با توجه به این نگرش است که پرچ ساز به طور مستمر و از جهات مختلف فعالیت های خود را گسترش داده است و امروز بیش از هشتصد نوع پرچ، میخ پرچ، پین، قطعه محوری و مهره پرچ پایا تولید می کند.
مهره پرچ پایا که تولید آن از نیمه دوم سال ۱۳۹۵ آغاز شد آخرین توسعه از این دست بوده است که به تدریج می رود که این محصول پرچ ساز نیز متنوع تر شود و مانند دیگر تولیدات پرچ ساز جایگاه مناسب خود را در صنایع مختلف به دست آورد.
پیشرفت های سریع تکنولوژی خواسته های جدیدی از کالا و خدمات را ایجاب کرده است و انقلاب صنعتی چهارم که تامین کننده این خواسته ها است می رود که همه گیر و جهانی شود. پیش- بینی می شود پس از برجام صنایع تغییرات اساسی پیدا کنند، از این رو پرچ ساز برای تامین نیازهای جدید مشتریان، همکاری با یک تولید کننده مناسب و معتبر اروپایی را در دستور کار خود قرار داده است و امید می رود این نیاز در همکاری پرچ ساز با فار برآورده شود.

( FAR ) فارکیست؟

فار که در سال ۱۹۵۷ میلادی در شهر بلونیا (ایتالیا) تاسیس شده است خود را چنین معرفی می کند:"فار تولید کننده اتصال دهنده هایی چون میخ پرچ، مهره پرچ و ابزارهای پرچ کن با تکنولوژی بالا با حداکثر کارایی و تضمین شده در سرویس و کیفیت محصول می باشد".
فار از طریق یک شبکه فروش معتبر بین المللی و داخلی مجموعه ای از استانداردها را برای شرکت هایی که نیاز به قابلیت اطمینان پایدار دارند ارائه می دهد.
سیاست فار بهبود مداوم با سرمایه گذاری و آموزش حرفه ای کارکنان خود است. این گونه است که از نظر دانش فنی و تکنولوژی مدرن و پیشرفته است و اتصالات قابل اعتماد و خدمات کامل فنی و خدمات پس از فروش مناسب را ارائه می دهد. فار فقط یک تامین کننده نیست بلکه یک شریک با مشتریان خود است. هدف فار رضایت مشتری است.
آغاز همکاری پرچ ساز و فار:
ما پس از بررسی و مذاکره و آمدن نماینده فار به ایران و مطالعه بازار و بازدید از کارخانه پرچ ساز و مذاکره و رفتن مدیران پرچ ساز به ایتالیا و بازدید از کارخانه فار در بلونیا و مذاکره با مدیران فار در تاریخ یازدهم مهرماه (سوم اکتبر ۲۰۱۷ ) همکاری خود را با فار آغاز کرده ایم. این همکاری برای مشتریان ما این فرصت را فراهم می آورد که به آسانی و راحتی به محصولات بسیار متنوع تری دسترسی پیدا کنند.

زمینه همکاری پرچ ساز و فار

با وجود این که پرچ ساز و فار هر دو تولیدکننده هستند و بعضی تولیدات آن ها از یک گروه تولیدی می باشند ولی همکاری فار و پرچ ساز منافع قابل توجهی براي هر دو شرکت و در نتیجه برای مشتریان آن ها دارد. سر فصل های این همکاری شامل تکنولوژی، بازار، محصولات، پشتیبانی و صادرات است که به ترتیب و به اختصار بیان می شود.
تکنولوژی : فار برای تولیدهای خود از تکنولوژی پیشرفته استفاده می کند و پرچ ساز که می خواهد با استفاده از تکنولوژی های جدیدتر و اتوماسیون بیشتر تولیدهای مناسب تری داشته باشد، فرصت لازم برای این کار را پیدا کرده است، البته این کار تدریجی و طولانی خواهد بود.
بازار : پس از برجام تولیدکنندگان زیادی در اروپا تمایل به دسترسی به بازار ایران پیدا کردند و دولت ایران نیز با شروطی برای سرمایه گذاری خارجی ها برای واحدهای بزرگ از آن استقبال کرده است. همکاری پرچ ساز که یک بنگاه اقتصادی متوسط و خصوصی است با فار با رعایت کلیه مقررات و قوانین کشور و بر پایه امکانات خود صورت گرفته است. فار در نظر دارد با توجه به تنوع و کیفیت محصولات خود و با استفاده از بخشی از بازار ایران که نیاز به کالای با کیفیت تر و با تنوع بیشتری دارد و نمی خواهد و یا نمی تواند از کالای نامرغوب چینی استفاده کند دسترسی پیدا کند.
محصولات : هرچند که پرچ ساز براساس نیاز و سفارش مشتریان به تنوع بیشتر تولیدات خود می پردازد ولی عرضه محصولات فار می تواند تامین نیاز بیشتر مشتریان را فراهم آورد. در زمینه میخ پرچ و مهره پرچ که توسط هر دو شرکت تولید می شود تولیدات فار بسیار متنوع تر و کامل تر است و ابزارهای پرچ کن که با کیفیت بسیار خوب توسط فار تولید می شود و ضمانت چندساله دارد جزو تولیدهای پرچ ساز نیست و عرضه آن توسط پرچ ساز به مشتریان پرچ ساز فرصت جدیدی است که نیاز مشتریان پرچ ساز را فراهم می کند. قطعه محوری نیز فقط توسط پرچ ساز تولید می شود و فار می خواهد از آن استفاده کند.

 

پشتیبانی : فار ابزار خود را دوساله گارانتی می کند و آن ها را در صورت لزوم سرویس و تعمیر می کند. ما نیز موظف هستیم که این تعهد را برای ابزار فار که می فروشیم انجام دهیم و این فرصت تازه ایست که ما رفتار جدیدی را فرا می گیریم که مشتریان ما را راضی تر خواهد کرد. ما برای به کارگیری ابزار فار آموزش لازم را فرا می گیریم و موظف هستیم آن را به مصرف کنندگان ابزار پرچ کن ها آموزش دهیم و این کمکی است که به مشتریان ما خواهد شد.

لازم به ذکر است که ابزار فار با ضمانت نامه ی پرچ ساز به مشتریان عزیز ارائه می شود.

 

صادرات :

چند سالی است که تولیدات پرچ ساز به صورت غیرمستقیم در بازار بعضی از همسایگان ایران عرضه می شود ولی در توافقی که با فار انجام گرفت با توجه به امکانات و دانش فار در این ارتباط موضوع صادرات مطرح شد و قرار شد جدی تر به آن توجه شود و ما این کار را در آینده و پس از آمادگی لازم به  سرانجام خواهیم رساند.
با توجه به آنچه که گذشت ما از هم اکنون آماده می شویم که از اوایل دی ماه ۱۳۹۶ (اوایل سال ۲۰۱۸ میلادی) ابزار پرچ کن فار را به بازار عرضه کنیم و دیگر محصولات فار را نیز براساس نیاز مشتریان فراهم خواهیم کرد.

 

ابزارهای پرچ کاری دستی میخ پرچ

ابزارهای پرچ کاری پنوماتیک/هیدروپنوماتیک میخ پرچ

ابزارهای پرچ کاری دستی مهره پرچ

ابزارهای پرچ کاری هیدروپنوماتیک مهره پرچ

جهت آشنایی با محصولات فار از نمایشگاه ما واقع در ساختمان شرکت پرچ ساز دیدن کنید.